Baner linkujący do strony www.glogow.pl/investin

 

Kadencyjny Program Gospodarczy: 2014-2018

Stare MiastoNajważniejszym celem Kadencyjnego Programu Gospodarczego jest dążenie do stałej poprawy warunków życia mieszkańców oraz racjonalnego kształtowania rozwoju miasta we wszelkich dziedzinach. Rozwój gospodarczy miasta jest procesem ciągłym, wymagającym planowego i konsekwentnego działania władz samorządowych. Do kompetencji Rady Miejskiej należy m.in. uchwalanie programów gospodarczych. Kadencyjny Program Gospodarczy wskazuje zadania priorytetowe przyjęte do realizacji przez Gminę Miejską Głogów.

Zadania wymienione w Kadencyjnym Programie Gospodarczym na lata 2014-2018, wynikają z propozycji składanych przez Kluby Rady Miejskiej w Głogowie, poszczególnych Radnych, a także odzwierciedlają przedsięwzięcia inwestycyjne zapisane w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Miejskiej Głogów na lata 2011 – 2039.

Pobierz pliki:

Uchwała Nr VIII/52/15 z dn. 20 maja 2015 r. (pobierz w formacie DOC)

Załącznik do uchwały Nr VIII/52/15 (pobierz w formacie DOC)

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.