W związku z trwającym od 14 stycznia br.,  czwartym naborem wniosków do projektu: „Bony na innowacyjne usługi badawczo -rozwojowe dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MSP” – konkurs horyzontalny i ZIT WrOF, Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. zaprasza na spotkanie informacyjne.

Spotkanie odbędzie się 7 lutego (czwartek) 2019r.  w siedzibie Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. Al. Kasztanowa 3a-5, 53-125 Wrocław, godz. 10.00, sala VIP, II piętro.


Formularze zgłoszeniowe na spotkanie należy przesłać  do dnia 5 lutego br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt pn. „Bony na innowacyjne usługi badawczo -rozwojowe dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MSP” – konkurs horyzontalny i ZIT WrOF  skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie Dolnego Śląska wpisujących się w Regionalne Inteligentne Specjalizacje (RIS).

Celem projektu grantowego jest zwiększenie aktywności innowacyjnej MSP oraz stymulacja ich współpracy z uczelniami oraz innymi jednostkami naukowymi.

Projekt zakłada dofinansowanie usług badawczo-rozwojowych dotyczących wdrożenia lub rozwoju produktu/technologii np.: opracowanie nowej lub udoskonalenie istniejącej usługi lub wyrobu, wykonanie testów wdrożeniowych, analiz przedwdrożeniowych, prowadzenie badań/analiz w zakresie optymalizacji produktu.

Projekt wspiera realizację usług o charakterze badań przemysłowych i/lub eksperymentalnych prac rozwojowych, których wykonawcami są jednostki naukowe.

 

Warunki dofinansowania:

-  maksymalna wartość bonu na innowację - do 100.000, 00 zł;

-  maksymalny poziom  dofinansowania - do 85% wydatków kwalifikowalnych

W ramach projektu firmy mogą skorzystać również z konsultacji oraz doradztwa.

 

IV nabór trwać będzie od 14 stycznia 2019r. do 28 lutego 2019r.

Wnioski można składać w: Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. Wrocław, Al. Kasztanowa 3a-5, parter - pokój 005 w godz. 8.00-15.00.

Więcej szczegółów pod adresem: http://dawg.pl/pl/page/556/BONY-NA-INNOWACJE---ZIT-WroF