Uprzejmie informujemy, że Kancelaria Prezydenta RP organizuje wydarzenie pt. POLSKA WYSTAWA GOSPODARCZA  pod koniec 2019 roku na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Celem wystawy jest prezentacja dorobku polskich firm poprzez prezentację ich kluczowych produktów.

Ideą przedsięwzięcia jest zachęcenie jak najszerszego grona osób, w tym w szczególności dzieci i młodzieży szkolnej oraz rodzin z dziećmi, do odwiedzenia wystawy. Specjalnie przygotowany wachlarz atrakcji pozwoli im poszerzyć swoją wiedzę w formie zabawy przy jednocześnie aktywnym spędzaniu czasu.

Polska Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza Państwa do udziału w tym wydarzeniu w charakterze wystawcy (udział bezpłatny).

 Dolnośląska Organizacja Turystyczna jest instytucją zgłaszająca podmioty do Polskiej Organizacji Turystycznej.

Zainteresowanych prosimy  o przesłanie do 13 marca 2019 roku  wypełnionego wniosku na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Planowany termin rozstrzygnięcia naboru: 15 kwietnia 2019 roku.

 Szczegółowe informacje o POLSKIEJ WYSTAWIE GOSPODARDCZEJ wraz z Regulaminem udziału znajdują się na stronie https://pwg.prezydent.pl/nabor-pwg-2019-2020/