Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Dolnego Śląska  oraz Silesia Chamber of Commerce zaprasza na forum gospodarcze polsko – irańskie na czele z Wicegubernatorem Prowincji Alborz oraz przedstawicielami irańskiej Izby Gospodarczej .

Znalezione obrazy dla zapytania iran

 

Termin nadsyłania zgłoszeń do 22/11/19 do godz. 12.00, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profile firm irańskich (załącznik) - http://dawg.pl/files_mce/Company_Profilefinal.xlsx

Dolny Śląsk aktywnie współpracował z Prowincją Alborz w latach 2016-2018, kiedy to Urząd Marszałkowski Dolnego Śląska  dwukrotnie gościł delegacje irańskich przedsiębiorców (z Gubernatorem Prowincji na czele) oraz uczestniczył w wydarzeniu organizowanym przez Silesia Chamber of Commerce w Teheranie w lutym 2018 roku. Odbyła się w tym czasie także wizyta w Karaj ( Prowincja Alborz) gdzie delegacja Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej na czele z Wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa spotkała się z Gubernatorem Prowincji.