Problem bezpieczeństwa danych to w dobie pandemii COVID-19 temat szczególnie ważny. Wrażliwe dane, które codziennie krążą w Sieci, powinny być przedmiotem specjalnej uwagi ich właścicieli, w tym również małych i średnich przedsiębiorców. Właśnie z myślą o nich organizowany będzie webinar, który odbędzie się 28 lipca (wtorek) o godz. 12:30.

Szkolenie poświęcone będzie skutecznej ochronie danych. Dzięki szkoleniu dowiemy się m.in., jak zabezpieczyć systemy teleinformatyczne, dokonamy przeglądu najczęściej stosowanych rozwiązań zabezpieczających dane w środowisku MŚP, zwrócimy uwagę na to, czym jest czynnik ludzki  i jak wpływa na bezpieczeństwo danych. Omówimy też prawne aspekty operowania danymi w Sieci oraz konsekwencjami ich stosowania. Odpowiemy również na pytania związane z tymi zagadnieniami.
W wydarzeniu udział wezmą: Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski,  prezes DFR Marek Ignor, wicedziekan rady Okręgowej Izby Radców Prawnych Paulina Sosnowicz oraz ekspert ds. cyberbezpieczeństwa z firmy Cyber Force Paweł Wałuszko.


Aby wziąć udział w webinarze, wystarczy kliknąć w poniższy link z chwilą rozpoczęcia wydarzenia – we wtorek 28 lipca o godz. 12:30

https://testujpl.clickmeeting.com/bezpieczenstwo-danych-malych-i-srednich-przedsiebiorstw

Serdecznie zapraszamy!