Firma Alfa i Omega jest ogólnopolskim dostawcą artykułów BHP. Od 30 lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem, doborem i dystrybucją środków ochrony indywidualnej i higieny pracy. Od początku swojej działalności Alfa i Omega jest związana z Głogowem na Dolnym Śląsku, gdzie znajduje się siedziba firmy wraz z własnym centrum dystrybucyjnym. Firma obsługuje klientów za pośrednictwem działu sprzedaży z Głogowa oraz przedstawicieli handlowych na terenie całej Polski.

Obszarem działania firmy jest kompleksowe zapewnianie bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych m.in. w branży: górniczej, hutniczej, automotive, budowlanej, chemicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej i logistycznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz szerokiej ofercie produktowej Alfa i Omega gwarantuje wysoką jakość produktów, konkurencyjne ceny oraz terminowość dostaw. Dodatkowo w zakresie usług jakie oferuje firma znajdują się magazyny konsygnacyjne, automaty vendingowe wyposażone w niezbędne środki ochrony, usługi serwisowe sprzętu do prac na wysokości oraz identyfikacja wizualna odzieży roboczej i ochronnej. Firma wykonuje także profesjonalne koncepty ochrony na podstawie wcześniejszych odbytych audytów, dobierając asortyment pod zagrożenia występujące w miejscu pracy. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów firma wciąż rozwija swoją działalność oraz asortyment produktów. Narzędziem wspomagającym działania firmy jest sklep internetowy.

Zwieńczeniem 30 lat istnienia firmy będzie otwarcie w tym roku nowej siedziby z nowoczesnym centrum magazynowym i dystrybucyjnym.

 

 

 

 

Więcej o firmie pod adresem: www.aio.com.pl