Zdjęcie portretowe Prezydenta Głogowa

Szanowni Państwo,

Kolejne pokolenia mieszkańców starają się, aby Głogów stał się nowoczesnym i mądrym miastem. Miejscem w którym warto żyć, uczyć się i pracować. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom głogowian, pracuję nad stworzeniem miasta, które dba o swoich mieszkańców, które wspiera ich w rozwoju, które zwraca uwagę na ich zamożność, wysoki poziom edukacji czy też należyty poziom ochrony zdrowia.

Największym kapitałem Głogowa są jego mieszkańcy. Zaangażowani w budowanie swojej małej ojczyzny, gruntownie wykształceni i ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Miasto może się pochwalić rozbudowaną siecią szkół zawodowych i technicznych. Możecie być Państwo pewni, że w Głogowie pozyskacie rzetelnego pracownika, o gruntownej zawodowej wiedzy.

Rafael Rokaszewicz