Po co Głogowianom Miejska strefa biznesu ?

Co dzieje się w głowie człowieka, który chce otworzyć własną firmę? Najpierw pojawia się pomysł, często wypływający z obecnej sytuacji:

  • zmiana miejsca zamieszkania,
  • utrata miejsca pracy,
  • niezadowolenie z miejsca pracy,
  • spotkanie znajomej osoby, która ma biznes,
  • wysłuchanie lub przeczytanie opowieści o osobie, która odniosła sukces.

Potem jest ogromna ekscytacja związana z planowaniem. Najczęściej górę bierze entuzjazm, pozytywne myśleniem. Kolejnym krokiem jest poszukiwanie finansowania. Niektórzy mają własne środki, inni posiłkują się dotacjami.

I wreszcie następuje #tendzień. Rejestrujesz działalność, realizujesz swój pomysł. Zderzasz się z rzeczywistością właściciela firmy.

MIEJSKA STREFA BIZNESU powstała, aby wspomagać lokalny biznes od pierwszych myśli o jego powstaniu. Nie tylko na etapie planowania, sporządzania biznesplanów, szukania dróg weryfikacji pomysłu, ale także w działaniach marketingowych, sprzedażowych, rekrutacji pracowników, pracy z zespołem. Dajemy przestrzeń co-workingową, wirtualny adres, miejsce na spotkania z klientami, pracownikami, przeprowadzenie warsztatów.  Nasze działania mają na celu wsparcie merytoryczne, ale również optymalizację kosztów młodego przedsiębiorcy. Organizujemy warsztaty, szkolenia, panele dyskusyjne oraz spotkania z ekspertami, które podnoszą kompetencje, umożliwiają dotarcie do najnowszej wiedzy.

 

Osoba do kontaktu:

Karolina Duchińska
Miejska Strefa Biznesu w Głogowie
ul.Bolesława Krzywoustego, pawilony 21-23
tel. 603 360 880
mail: strefa@glogow.um.gov.pl
godziny urzędowania: 8:00 - 14:00


W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.