Lato w Twierdzy Głogów 2018 tuż tuż

Już niedługo XI edycja letniej odsłony corocznej akcji.

Rusza kolejna odsłona akcji, skierowanej głównie do najmłodszych osób pozostających w mieście, ale jak pokazują poprzednie edycje, świetnie sprawdzającej się dla całych rodzin oraz osób starszych. Jak zwykle nie zabraknie wejścia do obiektów na co dzień niedostępnych, nocnego zwiedzania, warsztatów, konkursów czy wycieczek wyjazdowych. Całość poza płatnymi przedsięwzięciami jest bezpłatna, można ueczestniczyć tylko w wybranych dniach. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się i akceptacja Regulaminu. Zaczynamy już w najbliższy poniedziałek, 2 lipca o godz. 10:00 w Centrum Informacji Turystycznej.

Regulamin dostępny tutaj (część 1 i część 2).

 

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.