Już za tydzień XII odsłona "W Cieniu Kolegiaty"

W środę 15 sierpnia zapraszamy pod Kolegiatę.

 

Święto kościelne ale i powiatowe oraz wojskowe co roku przyciąga na Ostrów Tumski rzesze głogowian i mieszkańców regionu.

W tym roku impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 uroczystym apelem w Parku Sapera. Po południu rozpocznie się festyn. Główna "Bohaterka" imprezy będzie otwarta dla zwiedzających przez cały dzień. Warto osobiście sprawdzić jak postępują prace renowacyjne we wnętrzu świątyni, która pięknieje niemal z dnia na dzień. Będzie można również wejść na taras widokowy wieży.

Pośród tradycyjnych punktów wydarzenia będzie nowość - występ kabaretowy. Ponadto stoiska wojskowe, strażackie czy ludowe oraz wiele innych atrakcji.

Szczegóły na grafice. Serdecznie zapraszamy!

usemap

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności