Pierwszy (oby nie ostatni) koncert w Bloku Koszarowym.

Odra Wyjście 25.08.2018 - Blok Koszarowy

 Po niedawnych koncertach w ruinach Kościoła św. Mikołaja przyszła kolej na inaugurację muzycznych występów w Bloku Koszarowym. W sobotni wieczór gościliśmy w naszych podziemiach wykonawców elektronicznych brzmień. Muzyka w połączeniu ze swoistym historycznym klimatem miejsca dały niepowtarzalny efekt, czego świadkami byli licznie przybyli goście (przez 4 godziny trwania wydarzenia "Koszarowiec" odwiedziło około 300 osób).

Imprezie towarzyszyła zbiórka na rzecz zwierząt prowadzona przez "Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie". Dzięki hojności wszystkich zgromadzonych, udało się zebrać kwotę 434,90 zł i 5 eurocentów, oraz karmę dla psów i kotów.

Dziękujemy wszystkim przybyłym, oraz Miejskiemu Ośrodkowi Kultury za pomoc i współpracę.

 

usemap

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności