Król Edyp w prochowni

Głogowscy artyści zeszli do podziemia i nie ma w tym nic z przesady.

Przez dwa dni w prochowni w fosie Teatr Jednego Mostu wystawiał sztukę „Król Edyp”. Trudno było przewidzieć na ile to dość nietypowe miejsce prezentacji zainteresuje publiczność, ale jak się okazało, był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. – W piątek, ze względu na brak miejsca, około 50 osób musiało obejść się z kwitkiem, bo prochownia więcej osób nie pomieściła – mówi reżyser spektaklu Michał Wnuk. Na szczęście artyści wystąpili jeszcze raz w sobotę i każdy kto przyszedł mógł sztukę obejrzeć bez problemu. W sumie przez dwa dni obejrzało ją ponad 200 osób.

 

usemap

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności