Inauguracja "Zimy w Twierdzy Głogów 2019"

Inauguracja "Zimy w Twierdzy Głogów 2019"

W poniedziałek 28.01. o godzinie 10.00 przy Centrum Informacji Turystycznej krótkim przemówieniem Prezydenta, oraz symbolicznym wystrzałem z repliki starodawnej XVIII-wiecznej broni rozpoczęła się kolejna edycja cyklicznej imprezy "Zima w Twierdzy Głogów".

Liczna grupa zwiedzających (do 150 osób) podzielona na mniejsze podgrupy zwiedziła prochownię i tunele kontrminowe w fosie, oraz podziemia bloku koszarowego.

Tradycyjnie już wielu zainteresowanych zapisywało się na wycieczki tematyczne. Na chwilę obecną lista na wycieczkę do Paradyża 09.02. jest już zamknięta, natomiast na wyjazd do Lubina/Legnicy 02.02. zostały już tylko pojedyncze miejsca. Kto pierwszy ten lepszy!

Przypominamy, że jest również możliwość zapisania się na rejs statkiem po Odrze w dniu 05.02. (godz. 10.00 lub 12.00). Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych dniach akcji. Już dziś od 10.00 zwiedzanie Górkowa...

 

 

usemap

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności