„Lato w Twierdzy Głogów” coraz bliżej

Zapraszamy na Lato w Twierdzy Głogów.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna już edycja cyklicznej imprezy, jaką jest „Lato w Twierdzy”, której każda kolejna odsłona cieszy się ogromnym zainteresowaniem coraz liczniej biorących w niej udział mieszkańców Głogowa i okolic. Atrakcje zaplanowane zostały w dniach 8 – 20 lipca i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w tegorocznym programie.

Jak zawsze organizatorzy starają się urozmaicić plan „Lata” oferując nowe wydarzenia. Chętni będą mieli okazję m.in wejść do głogowskich podziemi, przespacerować się śladem egzotycznych drzew i krzewów, popłynąć statkiem pod Odrze, spojrzeć na zabytki z nocnej perspektywy, odwiedzić policyjny komisariat czy poznać głogowskie wodociągi. Zorganizowano również wyjazd na wycieczkę do Lwówka Śląskiego, Złotoryi i twierdzy wrocławskiej. Będą warsztaty wypiekania chleba czy dzień sportowy z Chrobrym.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, stałych „bywalców” i debiutantów, do wzięcia udziału w imprezie! Szczegóły znaleźć można na plakacie.

Regulamin akcji część 1 i część 2.

 

usemap

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności