Głogów na World Travel Show 2019

Miasto na targach turystycznych. 

W Nadarzynie pod Warszawą odbywają się właśnie Międzynarodowe Targi Turystyczne - World Travel Show 2019. Jest to największa tego typu impreza krajowa, gdzie na 5 potężnych halach o pow. 143 000 m2 zobaczyć można wystawców z całego świata, oferujących wszystko od środków owadobójczych i bilety na poszczególne atrakcje po kompleksowe wycieczki, sprzęt turystyczny, pobyty w spa, kampery czy jachty wartości kilku milionów złotych. Głogów pojawił się na targach wczoraj w ramach spotkań branżowych z partnerami celem wymiany doświadczeń, pomysłów i dobrych praktyk oraz odpowiedzieć na pytanie - warto tu przyjeżdżać czy nie ?

usemap

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności