Głogów na Międzynarodowych Targach Turystycznych

Promocja miasta na wrocławskich targach

W miniony weekend wzięliśmy udział w międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu. W tym roku impreza odbyła się po raz dwunasty i promowała się na niej rekordowa ilość wystawców. W podwojach „Stadionu Wrocław” oprócz licznych stanowisk placówek, firm, miast, regionów, a nawet państw takich jak Chorwacja, czy Armenia odbywało się też wiele wydarzeń towarzyszących.

Były atrakcje dla całych rodzin, spotkania z podróżnikami, bloggerami, interesujące wykłady z autorami książek i przewodników. Na każdym kroku oferowano napoje i potrawy regionalne, wymyślne gadżety, mapy czy foldery. Trzydniowy Festiwal Podróżników i Festiwal Kulinarny, liczne animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami w postaci voucherów czy pakietów wyjazdowych i wiele innych.

Przez trzy dni nawiązaliśmy wiele kontaktów biznesowych, zebraliśmy mnóstwo ciekawych spostrzeżeń i pomysłów, przybliżyliśmy setkom zainteresowanych ofertę turystyczną, sportową i kulturalną naszego miasta i okolic. Wiele z tych kontaktów procentuje, a turyści odwiedzający potem Głogów przyznają, że zachęciła ich do tego nasza aktywność na targach. Działa to w dwie strony, gdyż w minionym roku w ramach naszego „Lata w Twierdzy” odwiedziliśmy z wycieczką Lwówek Śl. właśnie dzięki relacji nawiązanej przy okazji MTT we Wrocławiu.

Foto: własne, mttwrocław.pl

usemap

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności