Lato w Twierdzy Głogów 2020

Lato w twierdzy czas rozpocząć.

Już 1 lipca tego roku startuje XIII edycja imprezy mającej na celu zapoznawanie mieszkańców i turystów z miastem i jego tajemnicami. Nie zabraknie wejść do podziemnych obiektów, wspinania się na wieże kościelne, zamkowe i ratuszowe, odwiedzin w parku linowym, historii Kolegiaty (w tym roku głogowska świątynia obchodzi 900-lecie ustanowienia kapituły kolegiackiej), wizyty na basenie otwartym czy wycieczek poza Głogów. Udział możliwy jest dla wszystkich w dowolnym momencie akcji, całość oprócz wycieczki wyjazdowej i spływu kajakowego bezpłatna. Duży plakat wydarzenia ze wszystkimi informacjami dostępny tutaj.
Poniżej rozpiska akcji. Regulamin część 1 i część 2.

 

 

usemap

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności