Zima w Twierdzy Głogów 2020

Ferie w mieście warto zacząć od stałej akcji organizowanej przez Gminę Miejską Głogów oraz Klub Batalionowy.

W tym roku będzie okazja do m.in. zwiedzenia wybranych podziemi miasta, teatru miejskiego, jednostki wojskowej czy Kolegiaty. Nie zabraknie konkursów, słodkości, miłości walentynkowej czy wycieczek militarnych. W tym roku pamiątkowe buttony będzie można nabyć drogą darowizny dla głogowskiego hospicjum. Udział w akcji poza wycieczkami i koncertem jest bezpłatny, można dołączać w trakcie, brak ograniczeń wiekowych. Przez cały luty zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej na wystawę prac Jakuba Kazubskiego, który zajmuje się pirografią i fotografią. Dziękujemy naszym licznym partnerom za pomoc w realizacji programu.
Proszę zapoznać się z regulaminem akcji.


usemap

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności