Lato w Twierdzy oraz kino pod chmurką

Ciekawy będzie można spędzić najbliższy piątek, 8 lipca w Głogowie.

W ten piątek o godz. 10:00 rozpoczyna się tegoroczna edycja imprezy "Lato w Twierdzy Głogów". Organizatorzy przygotowali moc atrakcji - nie zabraknie zwiedzania miasta, wejścia do niedostępnych (często podziemnych) na co dzień obiektów, gier i zabaw oraz konkursów, wycieczek fakultatywnych, ognisk i ciekawych wyjazdów. Warto pojawić się na otwarciu imprezy, bowiem już od pierwszego dnia otrzymujemy karty uczestnictwa wraz z pieczątkami, które później mogą zostać zamienione na atrakcyjne nagrody.

A wieczorem zapraszamy do Rynku przy Ratuszu na darmowe kino pod chmurką. Wyświetlana będzie ekranizacja mrożącej krew w żyłach historii, z laureatem Oskara, Leonardem DiCaprio w roli głównej. Serdecznie zapraszamy.

usemap

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności