Napisali o nas

Pozytywny artykuł o Głogowie w miesięczniku "Poznaj swój kraj"

Niespodziewanie, ale z pewnością w bardzo dobrym czasie, w znanym ogólnopolskim czasopiśmie ukazał się duży artykuł o największych atrakcjach turystycznych Głogowa. Wraz z początkiem tegorocznego sezonu turystycznego o naszym mieście napisał w ostatnim numerze miesięcznik „Poznaj swój kraj”. Na pięciu stronach opisane są najważniejsze zabytki i ich historia. Jest również bogata część fotograficzna. Co warto podkreślić, w bardzo pochlebny sposób ujęta została działalność naszego Centrum Informacji Turystycznej. Dlatego zachęcamy do lektury i do odwiedzin miasta, jego zabytków, i wszelkich ciekawych miejsc!

 

usemap

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności