Utworzenie wypożyczalni sprzętu pływającego

Utworzenie wypożyczalni sprzętu pływającego na rzecz rozwoju turystyki rzecznej w Gminie Miejskiej Głogów  

Projekt dofinansowany w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego
w ramach otwartego konkursu pn. „Dolnośląski Fundusz Odrzański 2018”.

Czytaj więcej: Utworzenie wypożyczalni sprzętu pływającego

Bezpieczny pieszy w Gminie Miejskiej Głogów

 Projekt dofinansowano w ramach rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017"

 

Wartość zadania: 24 594,07 zł

Wartość dofinansowania: 12 297,00 zł

Udział własny Gminy: 12 297,07 zł

Okres realizacji: 2017 r.

Celem zadania jest zapewnienie bezpieczeństwa w miejscach publicznych poprzez modernizację przejść dla pieszych.

W ramach projektu wykonane zostanie oświetlenia przejścia dla pieszych wraz montażem urządzenia ostrzegającego „przejście dla pieszych” przy ul. Głowackiego w Głogowie. Zakres działań obejmuje zamontowanie latarni- doświetlaczy, które poprawią warunki bezpieczeństwa ruchu drogowego i pieszego.

Z efektów przedsięwzięcia korzystać będzie ok. tysiąca osób dziennie (zarówno użytkowników drogi- kierowców, jak i pieszych). Osiągnięty zostanie wskaźnik produktu: liczba doposażonych obiektów infrastruktury społecznej (droga) - 1.

 

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności