Ogłoszenia

Informacja o wykazie nieruchomości

Prezydent Miasta Głogowa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Nr WO.DOK.0050.50.2019 z dnia 13.03.2019r., przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej
Czytaj więcej: Informacja o wykazie nieruchomości

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż dz. 695 w obrębie 9 "Żarków"

PREZYDENT MIASTA GŁOGOWA ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej oznaczonej nr geod. 695 o powierzchni 1238 m2, położonej w Głogowie w obrębie 9 „Żarków”, ujawnionej w księdze wieczystej nr LE1G/00102110/0, której działy III i IV wolne są od wpisów, przeznaczonej na zabudowę usługową, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Głogów.

Zobacz ogłoszenie o przetargu - OGŁOSZENIE

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.