Ogłoszenia

Informacja o wykazie nieruchomości

Prezydent Miasta Głogowa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Nr WO.DOK.0050.193.2020 z dnia 15 października 2020r., przeznaczonej do dzierżawy, w drodze bezprzetargowej.

Czytaj więcej: Informacja o wykazie nieruchomości

Informacja o wykazie nieruchomości

Prezydent Miasta Głogowa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Nr WO.DOK.0050.189.2020 z dnia 12 października 2020r., przeznaczonej do dzierżawy, w drodze bezprzetargowej.

Czytaj więcej: Informacja o wykazie nieruchomości

Protokół - HPV

Protokół z wyboru realizatora programu zdrowotnego w zakresie profilaktyki zakażeń wirusami brodawczaka ludzkiego (HPV) w Gminie Miejskiej Głogów.
Czytaj więcej: Protokół - HPV

Informacja o wykazie nieruchomości

ratusz

Prezydent Miasta Głogowa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Nr WO.DOK.0050.190.2020 z dnia 12.10.2020 r., przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Zobacz wykaz nieruchomości - WYKAZ

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności