Ogłoszenia

Informacja o wykazie nieruchomości

Prezydent Miasta Głogowa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Nr WO.DOK.0050.197.2019 z dnia 7 listopada 2019 r., przeznaczonej do oddania w użyczenie.

Zobacz wykaz nieruchomości - WYKAZ

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż działek gruntu nr 219/1 i 219/2 w obrębie 9 "Żarków"

PREZYDENT MIASTA GŁOGOWA ogłasza pierwszy przetarg ustny ograniczony do właścicieli nieruchomości przyległych, na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Głogowie w obrębie 9 „Żarków”, w granicach działek gruntu oznaczonych nr geod. 219/1 i 219/2 o łącznej powierzchni 29 m2, ujawnionej w księdze wieczystej nr LE1G/00092674/7, przeznaczonej na mieszkalnictwo jednorodzinne i nieuciążliwe usługi, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Głogów.

Zobacz ogłoszenie o przetargu - OGŁOSZENIE

Ogłoszenie o przetargach na sprzedaż działek gruntu nr 16/6 i 16/7 w obrębie 14 "Nosocice"

PREZYDENT MIASTA GŁOGOWA ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych oznaczonych nr geod. 16/6 o powierzchni 815 m2 i nr 16/7 o powierzchni 925 m2, położonych w Głogowie przy ul. Akacjowej, w obrębie 14 "Nosocice", przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, stanowiących własność Gminy Miejskiej Głogów. 

Zobacz ogłoszenie o przetargach - OGŁOSZENIE

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności