Ogłoszenia

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż dz. 219/1 i 219/2 obręb 9 "Żarków"

PREZYDENT MIASTA GŁOGOWA ogłasza drugi przetarg ustny ograniczony do właścicieli nieruchomości przyległych, na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Głogowie w obrębie 9 „Żarków”, w granicach działek gruntu oznaczonych nr geod. 219/1 i 219/2 o łącznej powierzchni 29 m2, ujawnionej w księdze wieczystej nr LE1G/00092674/7, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Głogów.

Zobacz ogłoszenie o przetargu - OGŁOSZENIE


Polecenie Wojewody Dolnośląskiego

Wojewoda Dolnośląski poleca organom stanowiącym jednostek samorządu terytorialnego na terenie województwa, czasowe obradowanie na sesjach rady gminy, rady powiatu i sejmiku województwa bez udziału mieszkaric6w i publiczności, w terminie od dnia 12 marca 2020 r. do dnia 31marca 2020 r.
Czytaj więcej: Polecenie Wojewody Dolnośląskiego

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż dz. 28 w obrębie 14 "Nosocice"

PREZYDENT MIASTA GŁOGOWA ogłasza pierwszy przetarg ustny, ograniczony do właścicieli nieruchomości przyległych, na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Głogowie przy ul. Akacjowej, oznaczonej nr geod. 28 obręb 14 „Nosocice”, o powierzchni 78 m2, ujawnionej w księdze wieczystej nr LE1G/00025427/1, której działy III i IV wolne są od wpisów, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Głogów.

Zobacz ogłoszenie o przetargu - OGŁOSZENIE

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż dz. 248/2 obręb 1 "Nadodrze"

PREZYDENT MIASTA GŁOGOWA ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Głogowie przy ul. Północnej, w obrębie 1 „Nadodrze”, oznaczonej nr geod. 248/2 o powierzchni 24437 m2, ujawnionej w księdze wieczystej nr LE1G/00098629/9, przeznaczonej na obiekty produkcyjne, składy, magazyny i usługi, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Głogów.

Zobacz ogłoszenie o przetargu - OGŁOSZENIE

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności