Ogłoszenia

Informacja o wykazie nieruchomości

Prezydent Miasta Głogowa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Nr WO.DOK.0050.167.2019 z dnia 12 września 2019 roku, przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej.

Zobacz wykaz nieruchomości - WYKAZ

Ogłoszenie o zamianie lokalu

Gmina Miejska Głogów informuje, że posiada do zamiany dwupokojowy lokal położony w Głogowie przy ul. Daszyńskiego 7a/31.

Zobacz ogłoszenie - OGŁOSZENIE

Informacja o wykazie nieruchomości

Prezydent Miasta Głogowa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości Nr WO.DOK.0050.163.2019 z dnia 04.09.2019 r., przeznaczonej do oddania w użyczenie na czas oznaczony do 3 lat.

Zobacz wykaz nieruchomości - WYKAZ

 

 

Ogłoszenie o zamianie

Gmina Miejska Głogów informuje, że posiada do zamiany dwupokojowy lokal położony w Głogowie przy ul. Kamienna Droga 37/1.

Zobacz ogłoszenie - OGŁOSZENIE

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności