Ogłoszenie o zamianie lokalu.

Gmina Miejska Głogów informuje, że posiada do zamiany dwupokojowy lokal położony w Głogowie przy ul. Matejki 15/9.

powierzchnia użytkowa lokalu: 43,60 m2

powierzchnia pokoi: 27,83 m2

W/w lokal zostanie udostępniony do obejrzenia:

w dniu 14.12.2018r. w godzinach od 13.45 do 14.15

w dniu 17.12.2018r. w godzinach od 12.00 do 12.30

lub w innym terminie po uzgodnieniu telefonicznym z Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej – ADM „Śródmieście” tel. 76 853-11-81.

Wnioski o zamianę lokalu można pobrać w Biurze Obsługi Mieszkańców tut. Urzędu (pokój nr 18) lub ze strony internetowej Urzędu Miejskiego w Głogowie www.glogow.pl

Wypełnione wnioski należy składać w terminie do dnia

27-12-2018r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Głogowie (Rynek 10, pok. nr 18). 

Warunkiem dokonania zamiany jest m.in.:

- posiadanie umowy najmu lokalu komunalnego lub socjalnego (na czas oznaczony lub nieoznaczony)

- nieposiadanie zaległości w opłatach z tytułu najmu lokalu (na dzień składania wniosku),

- remont w/w lokalu we własnym zakresie z własnych środków finansowych najemcy,

- oddanie dotychczas zajmowanego lokalu do dyspozycji Gminy Miejskiej Głogów w stanie nadającym się do jego ponownego zasiedlenia.

Szczegółowe warunki dokonywania zamian określa Regulamin dokonywania zamian lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miejskiej Głogów pomiędzy Gminą Miejską Głogów a najemcami innych lokali z zasobu Gminy Miejskiej Głogów, zatwierdzony Zarządzeniem Nr 82/2018 Prezydenta Miasta Głogowa z dnia 18 kwietnia 2018r., który znajduje się do wglądu na stronie internetowej Urzędu oraz w Wydziale Komunalnym pokój nr 243.

Dostosowanie strony internetowej Urzędu Miasta Głogów do potrzeb osób niepełnosprawnych realizowane w ramach projektu dofinansowanego ze środków Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka prywatności